mevilsta
Labai ačiū už kokybiškai atliktą darbą. Jūsų sukurta svetainė www.mevilsta.lt – tai vartai į mūsų įmonę. Tvarkingas, išsamus ir estetiškas svetainės dizainas be didesnių atnaujinimų ar koregavimų jau trečius metus išlaiko lankytojo dėmesį, motyvuoja ieškoti informacijos.

UAB „Mevilsta“ generalinis direktorius
Arvydas Jackūnas
www.mevilsta.lt

kskomanijaDarbuotojai tikri profesionalai, puikiai gebantys rašyti tekstus internetinei svetainei, įsigilinti į problemą, išanalizuoti situaciją rinkoje ir pateikti puikiai išbaigtą rezultatą užsakovui. Darbuotojai tikrai girdi, ko nori klientas. Labai dėkojame Jums už bendradarbiavimą! Ateityje vėl kreipsimės į Jus. Kuo geriausios Jums sėkmės!

UAB „Klaipėdos statybos kompanija“ direktorius
Ričardas Petrikauskas
www.kskompanija.lt

andante-logo
Pradėjome dirbti su šia komanda nuo 2008 m. ir esame labai patenkinti aukšta visų paslaugų kokybe, – pradedant pasiūlytu per 5 min. mūsų įmonės paslaugų ženklo pavadinimu „Andante“, sukurtu logotipu, aukštos kokybės nuotraukomis, kruopščiai rengiamais tekstais ir jau ne pirmu sukurtu tinklalapiu www.andante.lt. Visa tai ženkliai padidino mūsų klientų kiekį. Palanku, kai visos su tinklalapio kūrimu susietos kokybiškos paslaugos teikiamos vienoje vietoje.

UAB „Mirasta“ direktorius
Zbignevas Stankevič
www.andante.lt

Jūsų atsiliepimas:

    Jūsų vardas (būtina)

    Jūsų el. pašto adresas (būtina)

    Telefono numeris (būtina)

    Įmonės pavadinimas

    Atsiliepimas